Půjčovna bruslí

In-line brusle

Nové úseky cyklostezek přímo v okolí Kvildy přímo vybízejí k projížďce na in-line bruslích. Vyzkoušeli jsme a rozhodně můžeme doporučit. I proto jsme nově zařadili in-line brusle do nabídky naší půjčovny.
Nabízíme brusle značek Rollerblade, K2 a Fila, u dospělých variant s kolečky velikosti 80 – 84 mm, u dětských pak kvůli lepší stabilitě se 72 mm kolečky a možností nastavení velikosti.

Náš tip:  nenáročná podvečerní projížďka z Kvildy na Jezerní slať a zpět.

 

 

Offroad brusle Skike

Nabízíme také možnost zapůjčení offroad bruslí Skike. Půjčujeme je v kompletu s hůlkami a helmou. Velkou výhodou těchto bruslí je skutečnost, že se do nich nohy upínají i s botami pomocí trojice suchých zipů. Nepotřebujete tedy žádnou speciální obuv a pokud cestou třeba narazíte na složitější terén, nebo si prostě jen budete chtít od bruslí odpočinout, stačí rozepnout suché zipy a můžete jít kousek pěšky v pohodlí svých bot… Pohyb na bruslích není složitý, ze všeho nejvíc připomíná bruslení na lyžích. Hůlky jsou opatřeny speciálními hroty, takže umožňují odraz a oporu i na asfaltovém podkladu. Brusle jsou vybaveny jednoduše ovladatelnou brzdou, můžete si tedy v klidu a bez obav užít i jízdu z kopce (což je rozdíl například proti kolečkovým lyžím). A pokud přece jen necítíte úplnou důvěru ke svým lyžařským či bruslařským schopnostem, můžeme vám k bruslím zapůjčit ještě sadu chráničů na lokty a kolena.

Partneři

Ubytování na Kvildě Rafty lodě Půjčovna koloběžek na Kvildě

Facebook


TOPlist