Moderní spolehlivá kola pro Váš bezstarostný výlet

Kola v naší nabídce jsou výhradně od ověřených a kvalitních výrobců. Věříme především výborně zpracovaným českým kolům Pells, ale v naší nabídce jsou zastoupeny také americké značky GT, Specialized a Scott. Některá rozměrově nestandardní kola si pak sami stavíme na českých rámech Spyder.

Každoročně velkou část našeho „kolového parku“ obměňujeme, naší snahou je nabídnout jízdu na moderních, hezkých a zároveň kvalitně zpracovaných a spolehlivých kolech.

Všechna naše horská kola jsou v moderních rozměrech 29″ a 27,5″ (jde o průměr kol, u kol na vyšší postavy preferujeme 29″ kola, u nižších rámů pak 27,5″). Jsou bez výjimky vybavena odpruženými vidlicemi a hydraulickými kotoučovými brzdami. Samozřejmostí je, že všechna kola udržujeme díky pravidelným kontrolám a servisu ve výborném technickém stavu.

Dětská kola máme v rozměrech 16″, 20″ a 24″ (pro výšku postav od cca 100 cm do 140 cm), disponujeme také juniorskými horskými 26″ koly (na výšku postavy 150 – 160cm), která jsou svou výbavou zcela stejná jako větší horská kola.

Pokud se na cyklovýlet chystáte s nejmenšími dětmi, pak můžeme ke kolu zapůjčit také dětskou sedačku, vozík nebo tažnou tyč (ta je vhodná pouze pro 16″ a 20″ dětská kola). Zapůjčení těchto zařízení doporučujeme domluvit alespoň den předem, abychom Vám vše nachystali a při předání Vás zbytečně nezdrželi montáží.

Samozřejmě i půjčení kol lze domluvit s předstihem (a především v hlavní letní sezóně toto doporučujeme), rezervaci je možné provést telefonicky nebo e-mailem. Dle domluvy můžeme také kolo vybavit nášlapnými pedály, brašnou na řídítka či za sedlo nebo zadním blatníkem.

 

Partneři

Země bajků Ubytování na Kvildě Rafty lodě Lyžování xSki School Masáže Kvilda Půjčovna koloběžek na Kvildě

Facebook


TOPlist