PRODEJNA A SERVIS

To nejlepší od cyklistů pro cyklisty!

V prostředí rekreační, hobby i závodní cyklistiky se pohybujeme již velmi dlouho, naše zkušenosti s prodejem i opravami kol s vámi tedy dokážeme kvalifikovaně sdílet. Spolupracujeme s řadou předních českých i světových výrobců cyklistického a sportovního zboží, i vzhledem k naší nevelké prodejní ploše opravdu pečlivě vybíráme ty nejzajímavější kousky z jejich nabídky. Věříme, že ať už sportujete tělem, duší a nebo třeba jen z donucení, vždy pro Vás najdeme něco, co Vás zaujme.

A co u nás v prodejně konkrétně můžete očekávat? Od samotných kol a širokého spektra součástek a náhradních dílů, přes doplňky na kolo, nářadí a prostředky na údržbu kola až po cyklooblečení, brýle, helmy, atd…

I kola mají své dny? Proto jsme tady!

Ať už jste připravovali své kolo na dovolenou s pečlivostí neurochirurga nebo jste jako většina z nás před dovolenou nestíhali a něco zkrátka tak trochu odbyli, technika je někdy nevyzpytatelná a čas od času si svou slabší chvilku vybere… Proto se snažíme držet si velké skladové zásoby různých náhradních dílů, abychom mohli opravy realizovat v řádu minut či hodin. Někdy se to samozřejmě sejde a i my máme ruce jen jedny, ale vždy se budeme snažit pro vás najít řešení, byť by mělo být třeba v podobě nabídky zapůjčení kola z naší půjčovny. Kromě akutních oprav umíme samozřejmě také předsezónní či posezónní servis, běžnou údržbu či stavby kol na zakázku.

Otevírací doba prodejny i servisu:

  • červenec a srpen – denně 9:00 – 12:00 a 13:00 – 17:00 (vč. víkendů a svátků)
  • červen, září – v případě hezkého počasí zpravidla otevřeno denně 9:00 – 12:00 a 13:00 – 16:00 (případně po domluvě)
  • duben, květen, říjen a listopad –  dle aktuálního upřesnění (viz níže)

AKTUÁLNĚ – PLÁNOVANÁ PROVOZNÍ DOBA V PODZIMNÍCH MĚSÍCÍCH:

ZÁŘÍ:
PRODEJNA, SERVIS A PŮJČOVNA:  v případě hezkého počasí otevřeno denně 9:00 – 12:00 a 13:00 – 16:00 (v deštivých dnech zavřeno…)
26.9. a 27.9. – z provozních důvodů zavřeno

ŘÍJEN:
PRODEJNA, PŮJČOVNA I SERVIS: jen po předchozí domluvě (telefonicky, e-mailem)

LISTOPAD:
PŮJČOVNA: jen po předchozí domluvě (telefonicky, e-mailem)
PRODEJNA A SERVIS: zavřeno


Partneři

Ubytování na Kvildě Rafty lodě Půjčovna koloběžek na Kvildě

Facebook


TOPlist